• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

DNI OTWARTYCH DRZWI - ZAPRASZAMY     29 maja 2018 r., godz. 17.00 – 19.00     13 czerwca 2018 r., godz. 17.00 – 19.00     Telefon do sekretariatu - 600205353

 

modanawiare mini"ŚWIAT "E"jeszcze nie tak dawno temu nikomu do głowy nie przychodziło, że nazwa produktu może mieć niewiele wspólnego z samym produktem, jego składem lub sposobem przygotowania. Obecnie patrząc na etykiety produktów często ciężko dociec z czego jest zrobiony, wydawać by się mogło, nawet najprostszy produkt. Dziś analiza etykiet opakowań produktów jest niezwykle ważna, jeśli chcemy zdrowiej się odżywiać. Na co w takim razie zwracać uwagę? Realizacją filmu zajęli się: Justyna Łuksza, Oliwia Pietras, Barbara Dworzańska, Weronika Szałwińska oraz Marcin Szeprnalowski. 2013

 

 

modanawiare mini

"Moda na wiarę" - w krótkich wywiadach uczniowie naszej szkoły sprawdzają wiedzę mieszkańców Szczecinka na temat wiary. Sprawdź, czy znałbyś odpowiedzi na proste pytania. Realizacją zajęli się: Melania Stakuć, Marlena Świokła, Dominik Kubiak, Marcin Szpernalowski oraz Maciej Wiszniewiecki. 2013

 

 

W październiku 2011r. nasza szkoła wyszła z ciekawą inicjatywą do najmłodszych „łowców wiedzy” tworząc Uniwersytet Dziecięcy. Uczniowie podstawówki brali udział w 2 blokach tematycznych: humanistyczno- językowym i matematyczno- przyrodniczym, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności, ale również świetnie się bawiąc. Na zajęciach, prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły, każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie - pogłębiać swoje pasje lub rozwijać nowe zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia reportażu o Uniwersytecie Dziecięcym zrealizowanego przez uczniów naszego liceum (D.Grabka, M.Rakuz, A. Żurkowska, T. Januszewski)
Data powstania: VI 2012.

 

reklam2_mini
"SEN" - na rozstaju pomiędzy gimnazjum a liceum. Rozterki, momenty zawahania, smutku, radości, strachu przed nieznanym... - krótki, ale dopracowany w najmniejszych szczegółach film pożegnalny klasy IIIB gimnazjum (rocznik 2009-2012). Zachęcamy do obejrzenia. Reżyseria - A. Wojtukiewicz (IIIB), wystąpiły uczennice klasy IIIB, zdjęcia oraz montaż - T. Januszewski (LO)

Data powstania: VI 2012.reklam2_mini


"KATOLIK - HISTORIA PRAWDZIWA" - krótki film reklamowy pokazujący życie ucznia „Katolika” z nieco innej strony. Zamieszczono tu fragmenty wyjazdów, przedstawień i dyskotek, które odbyły się w naszej szkole. Jeśli chcesz przeżyć coś podobnego, zapraszamy do Prywatnego Gimnazjum i LO w Szczecinku!

Data powstania: III 2012.reklama1_mini


"PRZYJDŹ, PRZEKONAJ SIĘ SAM!" - kolejny film reklamowy zrealizowany w całości przez uczniów naszej szkoły. Tło muzyczne przygotowali: Z. Czaplińska, A. Orłowski, K. Wojtowicz. Miejsce spotkania – Pizzeria Avanti w Szczecinku – dzięki uprzejmości Właścicieli.

Data powstania: II 2012

 ewolucja iiilo_mini


"LĘKAĆ SIĘ CZY BYĆ ODWAŻNYM W WYZNAWANIU WIARY?" - na to pytanie próbowali odpowiedzieć sobie uczniowie naszej szkoły podczas lekcji wychowawczej przeprowadzonej przez Panią Kornelię Jaczewską w programie z cyklu "Ze szkolnej ławki" w Tv Trwam. Zapraszamy do obejrzenia

Data powstania luty 2012 TV TRWAM

 


ewolucja iiilo_mini

 

"HOMO SAPIENS - CZYLI EWOLUCJA KLASY III LO" Lata spędzone w szkole widziane okiem maturzystów - film studniówkowy.
Data powstania styczeń 2012

 

 

stan_wojenny

 

30. ROCZNICA WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO - A. WOJTUKIEWICZ, B JANKOWSKI, T. JANUSZEWSKI, P. SIKORA.

 

 


Lipdub Katolik 2011 czyli wideoklip, w którym osoby występujące "śpiewają" tekst piosenki puszczonej z "playbacku". Wykonanie zawdzięczamy w całości uczniom naszego gimnazjum. Mimo wielu trudów i przeciwności, stanęli na wysokości zadania. Jest to jednocześnie multimedialna prezentacja szkoły, a także forma pożegnania i podziękowania klas III nauczycielom za ich trud wychowawczy.
Zachęcamy do obejrzenia PIERWSZEGO W SZCZECINKU LIPDUB-a! 
Data powstania 21 VI 2010

  

majowe1

    
 "Święta majowe" - od powstania aż po czasy współczesne, czyli geneza, cel i ich wygląd w dziesiejszych czasach. Projekt edukacyjny w całości zrealizowany przez uczniów gimnazjum (klasa IIa, r. 2010/2011) pod okiem Pani Anny Turek. Zapraszamy do obejrzenia trzyczęściowego filmu. W części pierwszej - Święto Pracy (1 maja).

 

    

     

"Święta majowe" - od powstania aż po czasy współczesne, czyli geneza, cel i ich wygląd w dziesiejszych czasach. W części drugiej - Święto Flagi (2 maja) oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja. 

 

 

 

majowe3


    "Święta majowe" - od powstania aż po czasy współczesne, czyli geneza, cel i ich wygląd w dziesiejszych czasach. W ostatniej części videoprojektu, chronologicznie - Światowy dzień Czerwonego Krzyża (8 maja) oraz Dzień Europy oraz Unii Europejskiej (9 maja) wraz z większą częścią wywiadów, z mieszkańcami Szczecinka. 

 


     

      
 Koniczynka to krótki film zwieńczający interentowy kurs filmowy w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Pod okiem Pani Marii Fedorowicz poznawali kino od podszewki - jego historię, słynnych reżyserów, zasady pisania scenariuszy oraz niezwykle czasochłonną sztukę montażu. Ale to tylko "sucha" teoria, która stworzyła podstawy do stworzenia właśnie Koniczynki. Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego, lecz skłaniającego do refleksji filmu. Data powstania VI 2010