• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

DNI OTWARTYCH DRZWI - ZAPRASZAMY     29 maja 2018 r., godz. 17.00 – 19.00     13 czerwca 2018 r., godz. 17.00 – 19.00     Telefon do sekretariatu - 600205353

9.11.2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory nowych reprezentantów Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z naszej Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum mogli oddać głos na wybranych kandydatów w specjalnie przygotowanym lokalu wyborczym w jednej z sal lekcyjnych. Całą organizacją wyborów zajęła się klasa III Liceum. To ważne wydarzenie w życiu szkoły, ponieważ praktykujemy nasz społeczny przywilej prawa wybierania, a jednocześnie decydujemy o tym, kto reprezentować będzie całą społeczność uczniowską w kolejnej kadencji władz samorządowych.

Wyniki wyborów zostały ogłoszone przez radiowęzeł. Wszyscy uczniowie i nauczyciele zostali poinformowani, że Przewodniczącym Liceum, jednocześnie Przewodniczącym Szkoły, został Dawid Bogdanowicz z kl. I Liceum. Jego zastępcą w Liceum został Wiktor Szałwiński, również z klasy I. Przewodniczącym Gimnazjum, jednocześnie Wiceprzewodniczącym Szkoły został Dominik Suchecki z klasy III Gimnazjum, a jego zastępczynią została Weronika Pastusiak z tej samej klasy. W Szkole Podstawowej stanowisko Przewodniczącej, a jednocześnie drugiej Wiceprzewodniczącej Szkoły, objęła Aleksandra Skrzyńska z klasy VI. Jej zastępcą został Jan Dąbrowski z klasy VII. 

Nowi członkowie władz SU zostali zaprzysiężeni 10.11.2017 r. podczas uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości. Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy, a wyborcom dziękujemy za bardzo wysoką frekwencję wyborczą i wzorową postawę! :-)